MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
FINLUX G9 Android TV:ssä yhdistyvät huipputarkka kuva, moderni design, uusin tekniikka sekä helppokäyttöisyys ja huima 4 vuoden takuu!
Google TV - Markkinoiden laajin sovellustarjonta
FINLUX 50" G9 GoogleTV 50G9.3GCMB on 4K UHD -televisio keskijalustalla, 4-Vuoden takuu, Googlecast, WIFI+Bluetooth, CI+, 3xHDMI 2.1, 2xUSB, Viritin: DVB-T/-T2/-C/-S2, MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) liiketoiston parannus, Dolby Vision, Blue Stretch, Micro Dimming, Super Resolution, HBBTV (2.0.2) hybridiTV-palvelut, HDReady ja AntennaReadyHD sertifikaatit.
FINLUX G9 Android TV:ssä yhdistyvät huipputarkka kuva, moderni design, uusin tekniikka sekä helppokäyttöisyys ja huima 4 vuoden takuu!
Sisältö ratkaisee:
Valitsemalla Finlux Android TV:n, käytössäsi on markkinoiden laajin sovellustarjonta Google Play Storen kautta! Mukana mm. HBO Max, Disney, Netflix, Youtube, Viaplay, Primevideo ja Elisa Viihde sekä tietysti suomalaisten rakastamat kotimaiset palvelut Areena, Ruutu, MTV, jne. Television sisäänrakennetulla Googlecast -toiminnolla peilaat tietokoneen, mobiili- ja tablet-laitteiden kuvan kätevästi television näytölle.
FINLUX TAKUU 48kk
Laadukkaiden tuotteidemme käyttöikä on erittäin pitkä, mikä vähentää osaltaan elektroniikka jätteen syntymistä. Laadun takeena Finlux televisioille myönnetään 4v takuu*).
*) 48kk takuu kuluttaja-asiakkaille, yrityskäytössä takuu on 24kk.
Huipputerävä ja luonnollinen kuva:
Finlux Smart tGoogle TV tuottaa huippuluokan liiketarkkuuden 4K UHD ja Full HD resoluutioilla (3840x2160 ja 1920x1080). Television Up Scaling -toiminto ,Micro Dimming, Super Resolution, Dolby Vision ja De-Contour tuottavat loistavan kontrastin sekä laajan väriskaalan.
MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) liiketoiston parannus toiminto Urheilun katsomiseen ja pelikäyttöön, sekä luonnollinen, vääristymätön ja kirkas kuva - ohjelmat näyttävät siltä kuin ne on alun perin tarkoitettukin.
Ominaisuudet:
Näyttö:
Viritin:
Yhteydet ja liitännät:
Mitat:
Jalustan tyyppi: keskijalusta
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 50" |
| Näytön teknologia | LCD |
| 4K-skaalaus | Kyllä |
| HDR | Kyllä |
| HDR-tuki | Dolby Vision |
| Virittimen tyyppi | Antenna HD DVB-T2 (myös DVB-T),C ja S, Cable HD MPEG4 (kaapeli ja kaapeli HD) |
| USB-tallennus | Ei |
| USB-toisto | Kyllä |
| Tuplaviritin | Ei |
| Smart TV | Kyllä |
| Smart-TV käyttöjärjestelmä | Google TV |
| Sovellukset | Sovellusten saatavuus vaihtelee maittain |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| USB porttien määrä | 2 |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| WIFI | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Energialuokka | E |
| Energiankulutus vuodessa (kWh) | 54 |
| Virtalähde | 220-240V |
| Väri | Musta |
| VESA-standardi | 200 x 200 |
| Tuotekoodi | 50G9.2ACMI |
| Korkeus (mm) | 702 |
| Leveys (mm) | 1120 |
| Syvyys (mm) | 235 |
| Paino (kg) | 10.5 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 48 |
| EAN-koodi | 6418312177077 |