FINLUX 43" G9 Android TV,43G9.2ACMIE, on 4K UHD Android Smart LED-televisio keskijalustalla,
4-Vuoden takuu, Chromecast, WIFI+Bluetooth, CI+, 3xHDMI 2.1, 2xUSB, Viritin: DVB-T/-T2/-C/-S2,
1200Hz FMX, MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) liiketoiston parannus, Dolby Vision, Blue Stretch, Micro Dimming, Super Resolution, HBBTV (2.0.2) hybridiTV-palvelut, HDReady ja AntennaReadyHD sertifikaatit.
Sisältö ratkaisee:
FINLUX TAKUU 48kk
*) 48kk takuu kuluttaja-asiakkaille, yrityskäytössä takuu on 24kk.
Hiilineutraali jo nyt!
Finlux TV on vastuullinen valinta.
Huipputerävä ja luonnollinen kuva:
Finlux Android 11 Smart television 1200Hz Finlux Motion Rate (FMR) takaa huippuluokan liiketarkkuuden 4K UHD ja Full HD resoluutioilla (3840x2160 ja 1920x1080). Television Up Scaling -toiminto ,Micro Dimming, Super Resolution, Dolby Vision ja De-Contour tuottavat loistavan kontrastin sekä laajan väriskaalan.
Ominaisuudet:
Tekniset tiedot:
Näyttö:
Viritin:
Yhteydet ja liitännät:
Mitat:
VESA: M4 100 x 100
Energialuokka:SDH F ja HDR G
Tutustu kaikkiin Finlux-tuotteisiin täällä.
1. Kuinka pitkä on television takuu ja eroako se yritys- ja kuluttajakäytössä?
Kuluttaja-asiakkaille takuu on 48 kuukautta, yrityskäytössä takuu on 24 kuukautta.
2. Voinko käyttää Netflixiä, muita suoratoistopalveluja ja peilata puhelimen näyttöä?
3. Soveltuuko tv pelaamiseen ja tukevatko HDMI‑liitännät 120 Hz / HDMI 2.1 -ominaisuuksia?
TV:ssä on 3x HDMI 2.1 -liitäntää, 1200Hz FMR & MEMC-liiketoiston parannus sekä 8 ms vasteaika, jotka parantavat pelikokemusta ja liiketoiston sulavuutta; tarkemmat peliasetukset riippuvat liitetyistä laitteista.
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 43" |