FINLUX 4K UHD TV 65" 65G9.2ASMI
Tuote saatavilla vain myymälästä
Android TV, 2025
check-circle Toimitetaan myymälästä
check-circle Verkkokaupan varastossa
clock Tilaustuote
x-circle Loppuunmyyty verkkokaupasta
check-circle Varaa ja nouda
Hinta voimassa asti.
Kuvaus / FINLUX 4K UHD TV 65" 65G9.2ASMI
Sisältö ratkaisee
FINLUX TAKUU 48kk
*) 48kk takuu kuluttaja-asiakkaille, yrityskäytössä takuu on 24kk.
Hiilineutraali jo nyt!
Huipputerävä ja luonnollinen kuva
Finlux Android 11 Smart television 1200Hz Finlux Motion Rate (FMR) takaa huippuluokan liiketarkkuuden 4K UHD ja Full HD resoluutioilla (3840x2160 ja 1920x1080). Television Up Scaling -toiminto, Micro Dimming, Super Resolution, Dolby Vision ja De-Contour tuottavat loistavan kontrastin sekä laajan väriskaalan. MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) liiketoiston parannus toiminto Urheilun katsomiseen ja pelikäyttöön, sekä luonnollinen, vääristymätön ja kirkas kuva - ohjelmat näyttävät siltä kuin ne on alun perin tarkoitettukin.
Tekniset tiedot:
  • Resoluutio: UHD 4K (3840x2160)
  • Kirkkaus: 350cd/m2
  • Vasteaika:9ms
  • Kontrasti: 1:1300
  • 1200Hz FMX Motion Rate
  • Hybridiviritin
  • Antenna HD DVB-T2 (myös DVB-T)/S
  • Cable HD MPEG4 (kaapeli ja kaapeli HD)
  • Wlan WIFI
  • Bluetooth out
  • 3xHDMI
  • 2xUSB
  • 3,5mm kuulokeliitin
  • Optinen Audio out
  • CI+ modulipaikka
  • Ethernet
  • Jalan kanssa:(lev, kork, syv) 1446 x 895x 275 mm, 17,25 kg
  • Ilman jalkaa:(lev, kork, syv) 1446 x 832x 66 mm, 17,kg
  • VESA: M6 400x200
Tutustu kaikkiin Finlux-tuotteisiin täällä.
1. Mitä suoratoistopalveluja Finlux G9 tukee ja voinko peilata puhelimeni näyttöä televisioon?
2. Kuinka pitkä takuu Finlux G9:lla on ja koskeeko se kaikkia asiakkaita?
Kuluttaja-asiakkaille myönnetään 48 kuukauden takuu; yrityskäytössä takuu on 24 kuukautta.
3. Mitkä liitännät ja kuvaominaisuudet tukevat pelaamista ja urheilun katselua?
TV:ssä on 3x HDMI, 2x USB, optinen audio, Bluetooth ja Ethernet; kuvaominaisuuksiin kuuluvat 4K UHD, Dolby Vision, MEMC-liiketoiston parannus ja 1200Hz Finlux Motion Rate, jotka parantavat liiketarkkuutta pelissä ja urheilussa.
Myymäläsaatavuus
Tekniset Tiedot
Resoluutio UHD (4K)
Näytön koko 65"
Näytön teknologia LCD
4K-skaalaus Kyllä
HDR Ei
Virittimen tyyppi DVB-T/-T2/-C/-S2
USB-tallennus Ei
USB-toisto Kyllä
Tuplaviritin Ei
Smart TV Kyllä
Smart-TV käyttöjärjestelmä Android TV
HDMI -porttien määrä 3
USB porttien määrä 2
LAN (kiinteä) Kyllä
CI-modulipaikka Kyllä
WIFI Kyllä
Bluetooth Kyllä
Energialuokka E
Energiankulutus vuodessa (kWh) 85
Virtalähde 220-240V
Väri Musta
VESA-standardi 400 x 200
Tuotekoodi 65G9.2ASMI
Korkeus (mm) 895
Leveys (mm) 1446
Syvyys (mm) 275
Paino (kg) 17.25
Valmistajan takuu (Kk) 48
EAN-koodi 6418312174205
Liitteet
document-download
Energiamerkintä
Jätä oma arvostelu
Arvostelun kirjoittaminen vaatii asiakastilin. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo uusi tili