TYYLIKÄS BLUETOOTH4.1 IN EAR -VASTAMELUKUULOKKEET
Tuotteella ilmainen toimitus noutopisteeseen
MUSTA
check-circle Toimitetaan myymälästä
check-circle Verkkokaupan varastossa
clock Tilaustuote
x-circle Loppuunmyyty verkkokaupasta
check-circle Varaa ja nouda
Tyylikäs Bluetooth 4.1 in ear -vastamelukuuloke mikrofonilla ja loistavalla äänenlaadulla. Tyylikäs design. CSR 8645 -aptX, A2DP/AVRCP/HSP/HFP -profiilit. MicroUSB, 3,5mm Aux-in.
Ei sisällä erillistä laturia, ainoastaan USB latausjohdon.
Hinta voimassa asti.
Kuvaus / TYYLIKÄS BLUETOOTH4.1 IN EAR -VASTAMELUKUULOKKEET
Tyylikäs Bluetooth 4.1 in ear -vastamelukuuloke mikrofonilla ja loistavalla äänenlaadulla. Tyylikäs design. CSR 8645 -aptX, A2DP/AVRCP/HSP/HFP -profiilit. MicroUSB, 3,5mm Aux-in. Musiikin kuunteluaika jopa 14h. 20Hz-20KHz. Väri: musta.
WAVE Bluetooth 4.1 in ear -vastamelukuulokkeet mikrofonilla ja loistavalla äänenlaadulla. Laadukkaiden komponenttien ja Qualcomm:n CSR aptX -sirun ansiosta saavutetaan loistava äänenlaatu. Musiikin kuuntelu onnistuu langattomasti tai 3,5mm audiokaapelia hyödyntäen.
Myyntipakkaus sisältää kuulokkeiden lisäksi kantopussin, 3,5mm Aux -johdon sekä MicroUSB -latauskaapelin.
  • Bluetooth versio: 4.1
  • Bluetooth piiri: CSR 8645 -aptX
  • Tuetut Bluetooth profiilit: A2DP/AVRCP/HSP/HFP/CVC6.0
  • Aktiivisen taustamelun poistoarvo: -23dB
  • Elementtien koko: 6mm
  • Akun kapasiteetti: 150 mA
  • Latausaika täyteen: 2h
  • Lataus: MicroUSB
  • Toimintaetäisyys: 10 metriä
  • Taajuusalue: 20-20,000Hz
  • Impedanssi: 32ohm
  • Liitettävyys: 3.5mm aux -in ja Bluetooth
  • Kuulokejohdon (kiinteä) pituus: 1m
  • Aux kaapelin pituus: 1,2m
  • Paino: 28g
  • Myyntipakkauksen sisältö: Kuulokkeet, MicroUSB -latauskaapeli ja 3,5mm aux -johto.
1. Kuinka pitkä on kuulokkeiden akkukesto?
Musiikin kuunteluaika jopa noin 14 tuntia yhdellä latauksella.
2. Voiko aktiivista vastamelua käyttää ilman että musiikkia toistetaan?
Kyllä, aktiivinen vastamelu toimii myös ilman musiikkia hiljaisuuden luomiseksi.
3. Voiko kuulokkeet yhdistää kahteen puhelimeen samaan aikaan?
Kyllä, kuulokkeet tukevat samanaikaista yhdistämistä kahteen laitteeseen.
4. Voinko käyttää kuulokkeita langallisesti ja tuleeko aux-kaapeli mukana?
Kyllä, kuulokkeissa on 3,5 mm aux-in ja myyntipakkaukseen sisältyy 3,5 mm aux-kaapeli.