REVAMP BR1300AEU KUUMAILMAKIHARRIN

check-circle Toimitetaan myymälästä
check-circle Verkkokaupan varastossa
clock Tilaustuote
x-circle Loppuunmyyty verkkokaupasta
check-circle Varaa ja nouda

30 mm keraaminen harjapää luo volyymia, vartta, kiharoita ja laineita

Ultranopea lämmitysteknologia nopeaan ja helppoon muotoiluun

Innovatiivinen ionisuihku tehostettuun hoitoon

Kanta-asiakashinta Kanta-asiakashinta 0,00 €
Hinta voimassa asti.

Kuvaus / REVAMP BR1300AEU KUUMAILMAKIHARRIN

REVAMP Ceramic 30 mm Hot Brush on suunniteltu tarjoamaan nopeampi ja helpompi tapa luoda kiharoita ja laineita. Tuuheutta ja kimmoisuutta varten kehitetty 30 mm keraaminen harjapää hyödyntää ultranopeaa lämmitysteknologiaa ja saavuttaa optimaalisen 180 °C lämpötilan sekunneissa.


Joustavat 5 mm nailonharjakset nostavat jokaisen hiussuortuvan tyvestä ilman takertumisen, nykimisen tai sotkeutumisen riskiä – lopputuloksena on lisää volyymia, joka kestää koko päivän. Innovatiivinen ionisuihkuteknologia vapauttaa jopa miljoona negatiivista ionia/cm³, tuottaen tuuhean ja virheettömän lopputuloksen, jossa on lisää vartta ja kimmoisuutta. Parasta? Saat kaiken tämän vähällä vaivalla.


Revampin tunnusomaisella Progloss™ Super Smooth -öljysekoituksella (keratiini sekä argan- ja kookosöljy) viimeistelty harjapää tekee hiuksista sileät ja antaa niille upean, korkeakiiltoisen lopputuloksen jokaisella käyttökerralla. Kevyen ja ergonomisen muotoilun ansiosta muotoilu on vaivatonta – 3 metrin kääntyvä kaapeli lisää käyttömukavuutta. Fiksu viileä kärki mahdollistaa kevyen jännityksen harjatessa, mikä auttaa saavuttamaan pidempikestoisen kohotuksen.

Sopii kaikille hiustyypeille, -rakenteille ja -pituuksille – ja on erityisen suosittu valinta lyhyiden hiusten kanssa.


Ominaisuudet:

  • 30 mm keraaminen harjapää – luo volyymia, vartta, kiharoita ja laineita
  • Ultranopea lämmitysteknologia nopeaan ja helppoon muotoiluun (lämpötila 180 °C)
  • Innovatiivinen ionisuihku tehostettuun hoitoon (jopa 1 milj. negatiivista ionia/cm³) ja hellävaraisempaan muotoiluun
  • Joustavat 5 mm nailonharjakset – parempi tyvikohotus ja tuuheus
  • Keraaminen harjapää Progloss™-öljyillä (keratiini, argan- ja kookosöljy)
  • Ergonominen ja kevyt
  • 3 metrin kääntyvä kaapeli
  • Sopii kaikille hiustyypeille
  • Takuu 3 vuotta

Myymäläsaatavuus

Tekniset Tiedot

Tyyppi Kuumailmakiharrin
Tuotekoodi BR1300AEU
Valmistajan takuu (Kk) 36
EAN-koodi 5010777164183
Jätä oma arvostelu
Arvostelun kirjoittaminen vaatii asiakastilin. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo uusi tili
REVAMP BR1300AEU KUUMAILMAKIHARRIN