MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
14" WUXGA IPS-näyttö
8GB RAM, 128GB SSD
AMD Athlon 7 120U -prosessori
Windows 11 -käyttöjärjestelmä
Erinomaista suorituskykyä ja tuottavuutta
Koe sulava ja nopea suorituskyky AMD Athlon™ 7 120U -prosessorin, 8 Gt LPDDR5-muistin ja 128 Gt PCIe NVMe SSD -tallennustilan avulla. Poikkeuksellisen akun keston ansiosta voit nauttia pidemmästä ja tehokkaammasta työskentelystä.
Vaikuttavat näyttöelämykset
Aspire Go -malli on varustettu 14 tuuman näytöllä, joka tarjoaa tarkat ja selkeät kuvat WUXGA IPS -resoluutiolla (1920 × 1200) ja 16:10-kuvasuhteella. Acer BlueLightShield™ -teknologia suojaa silmiäsi ja tekee pitkäaikaisesta käytöstä miellyttävämpää.
Käyttäjäystävällinen muotoilu
Yhdistä tai lataa laitteitasi helposti kahden monitoimisen USB Type-C -portin kautta. Wi-Fi 6 ja HDMI 2.1 -liitännät tarjoavat nopeamman, sulavamman ja nautittavamman digitaalisen käyttökokemuksen.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Käyttötarkoitus | Multimediakäyttö |
|---|---|
| Muistin määrä | 8GB |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
| Virkistystaajuus (Hz) | 60 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| LAN (kiinteä) | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| WIFI | Kyllä |
| Sisältää laturin | Kyllä |
| Laturin enimmäislatausteho (W) | 65 |
| Väri | Hopea |
| Tallennustilan tyyppi | SSD |
| Tallennuskapasiteetti (GB) | 128 |
| Näytön resoluutio pikseleinä | 1920 x 1200 |
| Näytön koko | 14" |
| Prosessori | AMD Athlon |
| Prosessorin malli | AMD Athlon Silver 7120U (Max. 3.50GHz, 2M, 2C) |
| Tyyppi | Kannettava tietokone |
| Tuotekoodi | NX.J3NED.00C |
| Korkeus (mm) | 19.9 |
| Leveys (mm) | 319.8 |
| Syvyys (mm) | 227.8 |
| Paino (kg) | 1.45 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 12 |
| EAN-koodi | 4711474840424 |