MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
MediaTek Kompanio 520-suoritin
4GB DDR4 RAM, 128GB eMMC
Nopea ja turvallinen Chrome OS -käyttöjärjestelmä
14” Full HD -näyttö
Fyysinen kameransulkija
Paino vain 1,3kg
Vastinetta rahalle
Valitse IdeaPad Slim 3 Chrome jotta saat vastinetta rahallesi. Suorita useita sovelluksia vaivattomasti samaan aikaan äläkä koskaan ole huolissasi siitä että virustentorjuntaohjelma ei ole ajan tasalla. Lisää myös käyttömukavuutta hallitsemalla kodin älylaitteita Google Assistantin avulla. Suorita samanaikaisesti useita tehtäviä täydellä teholla
Turvallinen ja kestävä
IdeaPad Slim 3 Chrome vastaa kaikkia kyberturvallisuuteen liittyviä tarpeitasi. Pysy rauhallisena ja keskity käsilläsi oleviin tehtäviisi. Chromebook suorittaa käynnistyksen yhteydessä taustalla vaativan ja saumattoman Verified Boot tietoturvatarkistuksen, joka torjuu haittaohjelmat, ja vaihtaa automaattisesti järjestelmän aikaisempaan versioon, jos se huomaa jotakin epäilyttävää.
Erinomainen liitettävyys
Yhdistä suosikkioheislaitteesi vaivattomasti ja lataa laitteitasi IdeaPad 3 Chromebookilla, jossa on täysi I/O- ja liitäntätuki. USB-C-portti ja kaksi USB-A-porttia mahdollistavat nopean tiedonsiirron, multimediasisällön suoratoiston ja akun latauksen. Lisäksi WiFi 6 ja Bluetooth 5.1 varmistavat vahvat ja vakaat yhteydet myös ruuhkaisissa verkoissa.
Tutustu kaikkiin Lenovo-tuotteisiin täällä.
1. Kuinka pitkä on IdeaPad Slim 3 Chromen akunkesto?
Akunkesto vaihtelee käytön mukaan, mutta Chromebookit kuten tämä ovat yleensä suunniteltu tarjoamaan usean tunnin eli koko työpäivän käyttöä yhdellä latauksella.
2. Tukevatko IdeaPad Slim 3 Chrome Android- ja Linux-sovelluksia?
Kyllä—useimmat Chromebookit, mukaan lukien tämä malli, tukevat Google Play -kaupan Android-sovelluksia ja monissa malleissa myös Linux-sovelluksia.
3. Miten laite suojaa haittaohjelmilta ja tietoturvalta?
Chromebook käyttää Verified Boot -tarkistusta käynnistyksessä ja voi palauttaa järjestelmän aiempaan, turvalliseen versioon automaattisesti haittaepäilyn ilmetessä; Chrome OS saa myös säännölliset turvallisuuspäivitykset.
4. Mitä liitäntöjä ja langattomia yhteyksiä IdeaPad Slim 3 Chromessa on?
Laite tarjoaa USB-C-portin, kaksi USB-A-porttia sekä WiFi 6- ja Bluetooth 5.1 -tuen nopeaan ja vakaaseen langattomaan yhteyteen.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Käyttötarkoitus | Multimediakäyttö |
|---|---|
| Muistin määrä | 4GB |
| Käyttöjärjestelmä | Chrome |
| Bluetooth | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| LAN (kiinteä) | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| WIFI | Kyllä |
| Väri | Sininen titaani |
| Tallennustilan tyyppi | eMMC |
| Tallennuskapasiteetti (GB) | 128 |
| Näytön resoluutio pikseleinä | 1920 x 1080 |
| Näytön koko | 14" |
| Prosessori | MediaTek Kompanio 520 |
| Prosessorin malli | MediaTek Kompanio 520 (Max. 2.0GHz, 1M, 8C) |
| Tyyppi | Kannettava tietokone |
| Tuotekoodi | 82XJ000WMX |
| Korkeus (mm) | 18.6 |
| Leveys (mm) | 352.9 |
| Syvyys (mm) | 221.8 |
| Paino (kg) | 1.3 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 24 |
| EAN-koodi | 196804722665 |