MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
HP 100 hiiri on suunniteltu jokapäiväiseen käyttöön aamusta iltaan – tämän molempikätisen rakenne on laadittu istumaan luonnollisesti käteen.
Hiiren käytöstä tuli juuri entistä mukavampaa. HP 100 hiiri on suunniteltu jokapäiväiseen käyttöön aamusta iltaan – tämän molempikätisen rakenne on laadittu istumaan luonnollisesti käteen. Hiiren asennus käy hetkessä, ja sen sujuvaan, luontaiseen käyttötuntumaan ihastuu.
Täsmällinen optinen sensori
Täsmällinen optinen sensori 1 600 DPI:n tarkkuudella mahdollistaa työskentelyn lähes pinnalla kuin pinnalla.
Nopea ja vaivaton asennus
Nopean USB-liitännän ansiosta voit kytkeä sen ja käydä töihin heti, kun hiiri on purettu pakkauksesta.
Molempikätinen muotoilu
Tämä hiiri on suunniteltu sopimaan kaikille, niin oikea- kuin vasenkätisille.
Mukavuutta aamusta iltaan
Suunniteltu sopimaan luonnollisesti ja täydellisesti kämmeneen virtaviivaisen muotoilun ansiosta.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Väri | Musta |
|---|---|
| Langaton liitäntä | Ei |
| DPI | 1600 |
| Hiiri oikea- / vasenkätiselle | Oikea/Vasen |
| Tyyppi | Hiiri |
| Tuotekoodi | 6VY96AA#ABB |
| Korkeus (mm) | 37.2 |
| Leveys (mm) | 64.3 |
| Syvyys (mm) | 116.6 |
| Paino (kg) | 0.09 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 12 |
| EAN-koodi | 195161775307 |