MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Intel N150 -prosessori sekä 8 Gt DDR4-muisti ja 512 Gt PCIe NVMe SSD Gen 4 -tallennustila tarjoavat ketterän ja reagoivan käyttökokemuksen. Erinomainen akun kesto sekä Copilotin AI-avustaja tukevat tuottavuuttasi koko päivän ajan.
Intel N150 -prosessori sekä 8 Gt DDR4-muisti ja 512 Gt PCIe NVMe SSD Gen 4 -tallennustila tarjoavat ketterän ja reagoivan käyttökokemuksen. Erinomainen akun kesto sekä Copilotin AI-avustaja tukevat tuottavuuttasi koko päivän ajan.
Uppoudu näyttöön
Teräväpiirtoinen 17,3” Full HD IPS SlimBezel -näyttö 16:9-kuvasuhteella takaa erinomaisen kuvanlaadun. Lisäksi Acer BlueLightShield -teknologia suojaa silmiäsi pidempien käyttöjaksojen aikana.
Käyttäjäystävällinen muotoilu
Saatavilla useissa eri väreissä. Täydelliset liitännät, kuten kaksi täysitoimista USB Type-C -porttia, Wi-Fi 6 ja HDMI 2.1, takaavat nopeamman, sulavamman ja entistä paremman digitaalisen käyttökokemuksen.
Tutustu kaikkiin Acer-tuotteisiin täällä.
1. Kuinka pitkä on akun kesto?
Akun kesto riippuu käytöstä, mutta laite on suunniteltu tarjoamaan hyvää akkukestoa koko päivän peruskäytössä kuten työssä ja opiskelussa.
2. Voiko muistia tai tallennustilaa laajentaa?
Kyllä, usein muistin ja/tai tallennustilan laajennus on mahdollista. Tarkista laitteen tarkat laajennusmahdollisuudet tuotetiedoista tai kysy myynnistä.
3. Tukeeko laite kosketusnäyttöä?
Tämä malli on varustettu 17,3” Full HD IPS -näytöllä, mutta ei välttämättä kosketusnäytöllä — varmista kosketustuen läpikäymällä tuotetiedot.
4. Mitkä liitännät ja langattomat yhteydet laitteessa on?
Laite sisältää kaksi täysitoimista USB Type-C -porttia, HDMI 2.1 -liitännän sekä Wi‑Fi 6 -tuen; myös Bluetooth on yleensä mukana.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Käyttötarkoitus | Multimediakäyttö |
|---|---|
| Muistin määrä | 8GB |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
| Virkistystaajuus (Hz) | 60 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| LAN (kiinteä) | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| WIFI | Kyllä |
| Väri | Harmaa |
| Tallennustilan tyyppi | SSD |
| Tallennuskapasiteetti (GB) | 512 |
| Näytön resoluutio pikseleinä | 1920 x 1080 |
| Näytön koko | 17,3" |
| Prosessori | Intel N |
| Prosessorin malli | Intel Celeron N150 (Max. 3.60GHz, 6M, 4C) |
| Tuotekoodi | NX.J45ED.005 |
| Korkeus (mm) | 21.4 |
| Leveys (mm) | 402.1 |
| Syvyys (mm) | 256.5 |
| Paino (kg) | 2 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 12 |
| EAN-koodi | 4711474283764 |