MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Lisävarusteet Veikon pakettihinnoilla!
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Ohut 0,33mm
9H kestävä lasikalvo
Sormenjälkiä hylkivä
Wave Full Cover Panssarilasi on äly- ja urheilukellojen näytönsuojien kovinta kärkeä. Panssarilasin asennus käy käden käänteessä ja se tarjoaa ohuesta rakenteesta huolimatta erinomaisen tuntuman sekä huomattavasti lisäsuojaa iskuja ja naarmuuntumista vastaan. Tämä suojalasi on yhteensopiva Polar Ignite 2, Polar Ignite, Polar Unite, Polar Vantage V2, Garmin Fenix 6X Pro, Garmin Forerunner 945, Garmin Forerunner 735XT, Garmin Vivomove 3 ja Huawei Watch GT2 (46mm) äly- ja urheilukellojen kanssa.
Erittäin ohut
Panssarilasi on vain 0,33mm ohut ja asennettuna lähes huomaamaton. Sen pinta on myös käsitelty ehkäisemään sormenjälkien ja rasvan tarttumista.
Tuttu tuntuma
Tämä näytönsuoja on valmistettu oikeasta lasista, joten se vastaa kosketustuntumaltaan kellon omaa näyttölasia.
9H kestävyys
Karkaistu lasi kestää normaalia lasia paremmin naarmuja ja kulumaa sekä on särkyessään turvallisempi irrottaa kellosta.
Kattavaa suojaa
Wave Full Cover Panssarilasi suojaa kellon näyttölasin erittäin kattavasti reunasta reunaan.
Huom! Tuotteen takuu kattaa valmistusvirheet. Takuu ei kata normaalia kulumista, välillisesti aiheutuneita vahinkoja tai väärinkäytöstä aiheutuneita vahinkoja.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
Tyyppi | Näytönsuoja |
---|---|
Tuotekoodi | WAVE-FC-PO-IG-TP |
Korkeus (mm) | 200 |
Leveys (mm) | 110 |
Syvyys (mm) | 20 |
Paino (kg) | 0.04 |
Valmistajan takuu (Kk) | 12 |
EAN-koodi | 6418312160123 |