MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
27" WQHD näyttö
16GB RAM, 512GB SSD
AMD Ryzen 7 -prosessori
Windows 11 -käyttöjärjestelmä
Tutustu Aspire C27 -all-in-one -tietokoneeseen. AMD Ryzen® 7 5825U -prosessorin ja AMD Radeon™ -grafiikan, 16 Gt:n muistin ja 512 Gt M.2 PCIe SSD -tallennustilan ansiosta se tarjoaa tilaa säästävän ja saumattoman käyttökokemuksen kotiin tai toimistoon.
Kristallinkirkas kuva
Aspire C27 -all-in-one on varustettu 27 tuuman WQHD-näytöllä (2560 × 1440), jossa on 180 Hz virkistystaajuus. Näyttö tarjoaa laajat 178° katselukulmat sekä välkkymättömän kuvan Flicker-Free-teknologian ansiosta.
Valmiina tehoon ja älyyn
Nauti erinomaisesta suorituskyvystä ja energiatehokkuudesta Intel® 5 -prosessorin avulla. Lisäksi Copilot Windowsissa tukee luovuuttasi ja tuottavuuttasi tekoälyavusteisesti.
Kaikki yhteydet käden ulottuvilla
Koe erittäin nopea ja vakaa yhteys Wi-Fi 6E -tekniikalla, joka tarjoaa jopa 9,6 Gbps nopeuden ja WPA3-salauksen. Lisäksi käytettävissä ovat HDMI-, USB Type-C- ja kuulokeliitäntä sekä useita USB Type-A -portteja.
Helppo pääsy ja siisti työpiste
Pidä työpöytäsi siistinä ja yhteydet kätevinä – eteen sijoitetut I/O-portit mahdollistavat oheislaitteiden liittämisen, laitteiden lataamisen ja äänitulojen käytön ilman, että tarvitsee kurkottaa näytön taakse.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Käyttötarkoitus | Multimediakäyttö |
|---|---|
| Muistin määrä | 16GB |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
| Virkistystaajuus (Hz) | 180 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| LAN (kiinteä) | Kyllä |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| WIFI | Kyllä |
| Väri | Musta |
| Tallennustilan tyyppi | SSD |
| Tallennuskapasiteetti (GB) | 512 |
| Näytön resoluutio pikseleinä | 2560 x 1440 |
| Näytön koko | 27" |
| Prosessori | AMD Ryzen 7 |
| Prosessorin malli | AMD Ryzen 7 5825U (Max. 4.50GHz, 16M, 8C) |
| Tyyppi | Pöytäkone |
| Tuotekoodi | DQ.BR5EQ.002 |
| Korkeus (mm) | 458 |
| Leveys (mm) | 614.65 |
| Syvyys (mm) | 163.22 |
| Paino (kg) | 4 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 12 |
| EAN-koodi | 4711474848154 |