ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 27" PELINÄYTTÖ
-20%
Alennus %
IPS, 210 Hz
check-circle Toimitetaan myymälästä
check-circle Verkkokaupan varastossa
clock Tilaustuote
x-circle Loppuunmyyty verkkokaupasta
check-circle Varaa ja nouda
27" QHD -näyttö
210 Hz virkistystaajuus
Fast IPS -paneeli
1ms vasteaika
HDR10-tuki
Hinta voimassa asti.
Kuvaus / ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 27" PELINÄYTTÖ
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A on 27 tuuman QHD-näyttö, joka on suunnattu niin kilpailulliseen pelaamiseen kuin monipuoliseen päivittäiseen käyttöön. Se tarjoaa erittäin sulavan kuvan jopa 210 Hz:n virkistystaajuudella sekä nopean 1 ms (GTG) vasteajan, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan vauhdikkaisiin pelitilanteisiin. Fast IPS -paneeli yhdistää nopean reagoinnin, laajat 178 asteen katselukulmat ja tarkan värintoiston. ELMB Sync -teknologia vähentää liikesumua ja parantaa kuvan terävyyttä nopeissa liikkeissä.
Ominaisuudet
  • Näytön koko: 27" (68,6 cm), litteä LCD Fast IPS -paneeli
  • Resoluutio: 2560 x 1440 (Quad HD), kuvasuhde 16:9
  • Virkistystaajuus: 210 Hz, vasteaika 1 ms (GTG), minimi 0,3 ms
  • Värintoisto: 1,073 miljardia väriä, 130 % sRGB, 95 % DCI-P3
  • HDR: HDR10-tuki
  • Kontrastisuhde: 1300:1
  • Kirkkaus: 300 cd/m²
  • Katselukulmat: 178° vaakasuora ja pystysuora
  • Sisäänrakennetut kaiuttimet: 2 kpl, 4 W RMS teho
  • Säädöt: kallistus -5–20°, korkeussäätö
  • Turvallisuus: Kensington-kaapelilukko
  • VESA-kiinnitys: 100 x 100 mm, seinäkiinnitysmahdollisuus
  • Virrankulutus: 20,8 W toiminnassa, 0,5 W valmiustilassa
Myymäläsaatavuus
Tekniset Tiedot
Virkistystaajuus (Hz) 210
Vasteaika (ms) 1
Resoluutio 2560 x 1440 (QHD)
Näyttöteknologia AdaptiveSync, FreeSync
Paneelin tyyppi IPS
HDR-tuki HDR10
Energialuokka F
Näytön kaarevuus -
Kontrastisuhde 1300:1 / 100000000:1 (dynaaminen)
Pivot ominaisuus Ei
Sisäänrakennetut kaiuttimet Kyllä
Väri Musta
VESA-standardi 100 x 100
Kallistuskulma -5/+20
Tyyppi Pelinäyttö
Tuotekoodi 90LM0BN0-B01371
Korkeus (mm) 455
Leveys (mm) 615
Syvyys (mm) 214
Paino (kg) 5
Valmistajan takuu (Kk) 36
EAN-koodi 4711387906835
Liitteet
document-download
Energiamerkintä
Jätä oma arvostelu
Arvostelun kirjoittaminen vaatii asiakastilin. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo uusi tili