MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Quantum Dot -pinnoitteella varustettu televisio tuottaa puhtaat värit ja kirkkaan elokuvamaisen kokemuksen katsojalle. Mini-LED-taustavalaisu Full-Array Local Dimming mahdollistaa pienten tehokkaiden LED-valojen ohjaamisen sinne, missä valoa tarvitaan. Kirkkaat kohdat pysyvät kirkkaina ja tummat sävyt tummina.
QD Mini-LED
Quantum Dot -pinnoitteella varustettu televisio tuottaa puhtaat värit ja kirkkaan elokuvamaisen kokemuksen katsojalle. Mini-LED-taustavalaisu Full-Array Local Dimming mahdollistaa pienten tehokkaiden LED-valojen ohjaamisen sinne, missä valoa tarvitaan. Kirkkaat kohdat pysyvät kirkkaina ja tummat sävyt tummina.
Onkyo 2.1
C6K Pro sisältää 40W kaiuttimet, kaksi 10W kaiutinta sekä 20 W bassokaiuttimen, joka tuo syvyyttä ja tunnelmaa lempisuoratoistopalveluusi, täyttäen tilan äänellä.
HDR-kirkkaus; 1000
Mini-LED mahdollistaa poikkeuksellisen kirkkauden, joka tuo yksityiskohdat eloon ja taistelee vastavaloa kirkkaassakin katselutilassa.
Dimming Zones; 180-420
Himmennyskenttien määrä kasvattaa valon ohjattavuutta, tuoden kirkkauden sinne missä sitä tarvitaan. Suuremmissa paneelikoissa kenttiä on enemmän.
144HZ
Televisio tukee 4K@144Hz HDMI 2.1 -liitännästä, joka mahdollistaa sulavan liikkeentoiston erittäin tarkalla kuvanlaadulla. Televisiosta löytyy myös erityisesti pelaajille suunniteltu Game Bar, jolla pääset säätämään TV:n peliasetuksia saumattomasti kesken peliä.
HDR-formaatit
Tukee kaikkia yleisimpiä, Dolby Vision, HDR10+, HDR10 ja HLG, jotta voi hyödyntää HDR-tilaa missä tahansa suoratoistopalvelussa
Google TV
Android-pohjainen Google TV -käyttöjärjestelmä tarjoaa rajattomasti katsottavaa, sisältäen kaikki kotimaiset suosituimmat suoratoistopalvelut, sekä Google Play -kaupan, josta löytyy laaja valikoima sovelluksia.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 65" |
| Näytön teknologia | MiniLED |
| 4K-skaalaus | Kyllä |
| HDR | Kyllä |
| HDR-tuki | Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG |
| Virittimen tyyppi | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| USB-tallennus | Ei |
| USB-toisto | Kyllä |
| Tuplaviritin | Ei |
| Smart TV | Kyllä |
| Smart-TV käyttöjärjestelmä | Google TV |
| Sovellukset | Sovellusten saatavuus vaihtelee maittain. |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB porttien määrä | 1 |
| LAN (kiinteä) | Kyllä |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| WIFI | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Energialuokka | E |
| Energiankulutus vuodessa (kWh) | 85 |
| Virtalähde | 220-240V |
| Väri | Musta |
| Tuotekoodi | 65C6K PRO |
| Korkeus (mm) | 832 |
| Leveys (mm) | 1447 |
| Syvyys (mm) | 297 |
| Paino (kg) | 17.2 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 24 |
| EAN-koodi | 5901292531614 |
| Tuotenumero | 154330 |