MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
TCL P7L tarjoaa 4K-tarkkuuden ja QLED-teknologian, jotka tuottavat terävän kuvan ja hyvät värit. VRR- ja ALLM-ominaisuudet mukauttavat television toiminnan pelin mukaan ja vähentävät viivettä
TCL P7L tarjoaa 4K-tarkkuuden ja QLED-teknologian, jotka tuottavat terävän kuvan ja hyvät värit.
Selkeä kuva QLED- ja HDR-tekniikalla
QLED-teknologia parantaa värintoistoa ja tuo kuvaan enemmän sävyjä. HDR10- ja HLG-tuki lisäävät kontrastia ja yksityiskohtia sekä kirkkaissa että tummissa kohtauksissa.
Sujuva pelikokemus
VRR- ja ALLM-ominaisuudet mukauttavat television toiminnan pelin mukaan ja vähentävät viivettä. Lopputuloksena on tasaisempi kuva ja parempi pelikokemus konsolilla.
Älykäs Google TV
Google TV kokoaa sovellukset ja sisällön yhteen paikkaan. Käytössäsi ovat esimerkiksi Netflix, YouTube ja Disney+. Google Assistant -ääniohjauksella löydät helposti katsottavaa.
Helppo sisällön jakaminen
Sisäänrakennettu Chromecast ja AirPlay 2 -tuki mahdollistavat sisällön suoratoiston suoraan puhelimesta, tabletista tai tietokoneesta televisioon.
Monipuoliset liitännät
Kolme HDMI-porttia helpottavat pelikonsolin, digiboksin ja muiden laitteiden liittämistä. WiFi ja Bluetooth varmistavat sujuvan yhteyden.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 65" |
| Näytön teknologia | QLED |
| 4K-skaalaus | Kyllä |
| HDR | Kyllä |
| HDR-tuki | Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Virittimen tyyppi | DVB-C/S2/T2 |
| Tuplaviritin | Ei |
| Smart TV | Kyllä |
| Smart-TV käyttöjärjestelmä | Google TV |
| Sovellukset | mm. Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, HBO Max, PLEX, Paramount+, Twitch, Youtube TV |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| USB porttien määrä | 1 |
| LAN (kiinteä) | Kyllä |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| WIFI | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Energialuokka | E |
| Energiankulutus vuodessa (kWh) | 84 |
| Virtalähde | 220-240V |
| Väri | Musta |
| VESA-standardi | 400 x 300 |
| Tuotekoodi | 65P7L |
| Korkeus (mm) | 893 |
| Leveys (mm) | 1444 |
| Syvyys (mm) | 320 |
| Paino (kg) | 16 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 24 |
| EAN-koodi | 5901292530235 |
| Tuotenumero | 154339 |