MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
TCL RM7L -televisio MiniLED-teknologialla, 144 Hz:n virkistystaajuudella ja Dolby Vision IQ:lla tarjoaa terävän kuvan, korkean kirkkauden ja älykkäät ominaisuudet.
TCL RM7L -televisio MiniLED-teknologialla, 144 Hz:n virkistystaajuudella ja Dolby Vision IQ:lla tarjoaa terävän kuvan, korkean kirkkauden ja älykkäät ominaisuudet elokuvien, urheilun ja pelaamisen ystäville.
MiniLED parempaan kontrastiin ja kirkkauteen
RGB MiniLED -teknologia ja jopa 2000 nitin kirkkaus tuottavat selkeän kuvan erinomaisella kontrastilla. Näet yksityiskohdat niin tummissa kuin kirkkaissakin kohtauksissa, myös valaistussa huoneessa.
HDR tuo jokaisen kohtauksen eloon
Dolby Vision-, Dolby Vision IQ-, HDR10-, HDR10+- ja HLG-tuki tarjoavat paremman värintoiston ja syvemmän kuvan.
Pelaamiseen sulavaa suorituskykyä
Jopa 144 Hz:n virkistystaajuus, VRR, ALLM ja FreeSync Premium Pro takaavat responsiivisen pelikokemuksen pienemmällä viiveellä ja sulavammalla liikkeellä.
Älytelevisio Google TV:llä
Google TV kokoaa sovellukset ja suositukset yhteen paikkaan. Suoratoista sisältöä esimerkiksi Netflixistä, Disney+:sta ja YouTubesta sekä ohjaa televisiota helposti äänellä Google Assistantin avulla.
Ääni, joka toimii suoraan ilman lisälaitteita
2.1-äänijärjestelmä Onkyo-teknologialla ja sisäänrakennetulla subwooferilla tarjoaa selkeän puheen ja voimakkaan äänen ilman erillisiä kaiuttimia.
Helppo liitettävyys kaikille laitteille
HDMI 2.1, WiFi, Bluetooth, Chromecast ja AirPlay 2 tekevät laitteiden yhdistämisestä ja sisällön jakamisesta vaivatonta.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 85" |
| Näytön teknologia | MiniLED |
| 4K-skaalaus | Kyllä |
| HDR | Kyllä |
| HDR-tuki | Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG |
| Virittimen tyyppi | DVB-C/S2/T2 |
| USB-tallennus | Ei |
| USB-toisto | Kyllä |
| Tuplaviritin | Ei |
| Smart TV | Kyllä |
| Smart-TV käyttöjärjestelmä | Google TV |
| Sovellukset | mm. Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, HBO Max, PLEX, Paramount+, Twitch, Youtube TV |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB porttien määrä | 1 |
| LAN (kiinteä) | Kyllä |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| WIFI | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Energialuokka | D |
| Energiankulutus vuodessa (kWh) | 103 |
| Virtalähde | 220-240V |
| Väri | Musta |
| VESA-standardi | 600 x 400 |
| Tuotekoodi | 85RM7L |
| Korkeus (mm) | 1124 |
| Leveys (mm) | 1888 |
| Syvyys (mm) | 379 |
| Paino (kg) | 36.1 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 24 |
| EAN-koodi | 5901292529970 |
| Tuotenumero | 154323 |