MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
TCL C7L MiniLED -televisio yhdistää 4K-tarkkuuden, 144 Hz virkistystaajuuden ja jopa 3000 nitin kirkkauden, tarjoten selkeän kuvan ja hyvän äänen elokuville, urheilulle ja pelaamiseen.
TCL C7L MiniLED -televisio yhdistää 4K-tarkkuuden, 144 Hz virkistystaajuuden ja jopa 3000 nitin kirkkauden, tarjoten selkeän kuvan ja hyvän äänen elokuville, urheilulle ja pelaamiseen.
Tasaisempi valaistus ja parempi kontrasti
SQD MiniLED -teknologia tuo tarkemman valonhallinnan yli 1600 himmennysalueen ansiosta. Tämä parantaa kontrastia, syventää mustan sävyjä ja tuo esiin yksityiskohtia paremmin kuin perinteinen LED-tekniikka.
Selkeä kuva kirkkaassa ja hämärässä
Jopa 3000 nitin kirkkaus varmistaa hyvän näkyvyyden myös valoisissa tiloissa. Samalla tummien kohtauksien yksityiskohdat säilyvät selkeinä elokuvia katsottaessa.
Tarkat ja luonnolliset värit
Jopa 100 % BT.2020 -väriavaruus yhdessä Dolby Vision IQ:n ja HDR10+ -tuen kanssa tuottaa laajan väriskaalan ja hyvän kontrastin erilaisessa sisällössä.
Optimoitu pelaamiseen ja urheiluun
144 Hz virkistystaajuus ja VRR-tuki jopa 288 Hz asti takaavat sulavan ja tasaisen kuvan. Game Master -tila ja AMD FreeSync vähentävät viivettä ja parantavat hallittavuutta peleissä.
Ääni Bang & Olufsenilta
Sisäänrakennettu Bang & Olufsen -äänijärjestelmä tarjoaa selkeän ja täyteläisen äänen. Dolby Atmos ja DTS Virtual:X luovat entistä mukaansatempaavamman äänikokemuksen suoraan televisiosta.
Älykäs Google TV
Google TV kokoaa sovellukset ja suoratoistopalvelut yhteen näkymään. Käytössäsi ovat esimerkiksi Netflix, Disney+, YouTube ja monet muut palvelut sekä ääniohjaus Google Assistantin avulla.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 85" |
| Näytön teknologia | MiniLED |
| 4K-skaalaus | Kyllä |
| HDR | Kyllä |
| HDR-tuki | Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Virittimen tyyppi | DVB-C/S2/T2 |
| Tuplaviritin | Ei |
| Smart TV | Kyllä |
| Smart-TV käyttöjärjestelmä | Google TV |
| Sovellukset | mm. Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, HBO Max, PLEX, Paramount+, Twitch, Youtube TV |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB porttien määrä | 1 |
| LAN (kiinteä) | Kyllä |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| WIFI | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Energialuokka | D |
| Energiankulutus vuodessa (kWh) | 103 |
| Virtalähde | 220-240V |
| Väri | Musta |
| VESA-standardi | 600 x 400 |
| Tuotekoodi | 85C7L |
| Korkeus (mm) | 379 |
| Leveys (mm) | 1888 |
| Syvyys (mm) | 1124 |
| Paino (kg) | 36.6 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 24 |
| EAN-koodi | 5901292529925 |
| Tuotenumero | 154321 |