MUISTA VEIKON TURVA!
Hajosiko laite yllättäen? Ei Hätää! Veikon Tuoteturva antaa suojaa yllättävissä ja äkillisissä vahingoissa sekä toimintahäiriöissä. Lue lisää tästä.
Yhteensopivat tuotteet
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
TCL X11L MiniLED -televisio yhdistää 4K-tarkkuuden, 144 Hz virkistystaajuuden ja jopa 10 000 nitin kirkkauden – tarjoten vaikuttavan kuvan ja äänen elokuville, urheilulle ja pelaamiseen.
TCL X11L MiniLED -televisio yhdistää 4K-tarkkuuden, 144 Hz virkistystaajuuden ja jopa 10 000 nitin kirkkauden – tarjoten vaikuttavan kuvan ja äänen elokuville, urheilulle ja pelaamiseen.
Kuva, joka erottuu tilanteessa kuin tilanteessa
SQD MiniLED -teknologia ja yli 14 000 himmennysaluetta mahdollistavat syvän mustan ja tarkan valonhallinnan jokaisessa kohtauksessa. Jopa 10 000 nitin kirkkaus varmistaa, että kuva pysyy selkeänä myös hyvin valaistuissa tiloissa.
Huipputason värit ja kontrasti
100 % BT.2020 -väriavaruus tarjoaa erittäin laajan väriskaalan. Yhdessä Dolby Vision IQ:n ja HDR10+ -tuen kanssa saat paremman kontrastin ja enemmän yksityiskohtia sekä tummiin että kirkkaisiin kohtiin.
Sulava kuva urheiluun ja pelaamiseen
144 Hz virkistystaajuus ja VRR-tuki jopa 288 Hz asti takaavat tasaisen ja häiriöttömän kuvan. AMD FreeSync Premium Pro ja ALLM vähentävät viivettä, mikä tekee televisiosta erinomaisen valinnan pelaamiseen.
Ääni Bang & Olufsenilta
Sisäänrakennettu Bang & Olufsen -äänijärjestelmä tuottaa täyteläisen ja selkeän äänen. Dolby Atmos -tuki luo entistä mukaansatempaavamman äänikokemuksen suoraan televisiosta.
Älykäs Google TV
Google TV kokoaa sovellukset, suoratoistopalvelut ja suositukset yhteen näkymään. Käytössäsi ovat esimerkiksi Netflix, Disney+, YouTube ja monet muut – sekä ääniohjaus Google Assistantin kautta.
Valmiina moderneihin liitäntöihin
HDMI 2.1, WiFi 6 ja Bluetooth 5.4 mahdollistavat sujuvan käytön niin pelaamiseen kuin suoratoistoon. Voit liittää helposti pelikonsolit, soundbarit ja muut laitteet.
Olen kiinnostunut liittymätarjouksesta ja 20€ lahjakortista
*Myymälä tekee sinulle noudon yhteydessä liittymätarjouksen, jonka voit hyväksyä tai hylätä halutessasi
| Resoluutio | UHD (4K) |
|---|---|
| Näytön koko | 98" |
| Näytön teknologia | MiniLED |
| 4K-skaalaus | Kyllä |
| HDR | Kyllä |
| HDR-tuki | Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG |
| Virittimen tyyppi | DVB-C/S2/T2 |
| USB-tallennus | Ei |
| Tuplaviritin | Ei |
| Smart TV | Kyllä |
| Smart-TV käyttöjärjestelmä | Google TV |
| Sovellukset | mm. Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, HBO Max, PLEX, Paramount+, Twitch, Youtube TV |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB porttien määrä | 2 |
| LAN (kiinteä) | Kyllä |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| WIFI | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Energialuokka | F |
| Energiankulutus vuodessa (kWh) | 186 |
| Virtalähde | 220-240V |
| Väri | Musta |
| VESA-standardi | 600 x 400 |
| Tuotekoodi | 98X11L |
| Korkeus (mm) | 1313 |
| Leveys (mm) | 2168 |
| Syvyys (mm) | 420 |
| Paino (kg) | 67.5 |
| Valmistajan takuu (Kk) | 24 |
| EAN-koodi | 5901292529819 |
| Tuotenumero | 154313 |